Afganistan - 12 dni

Afganistan – 12 dni

Zapraszamy na unikalną wyprawę dzięki której chociaż w niewielkim stopniu poznamy niezwykle ciekawą historię oraz zobaczymy wyjątkowe zabytki które pozostawiły po siebie liczne cywilizacje na obszarze dzisiejszego Afganistanu.
Liczba dni:

12
Armenia i Republika Górskiego Karabachu 9 dni

Armenia i Republika Górskiego Karabachu 9 dni

Od wieków ziemie Południowego Kaukazu były areną walk niezliczonych imperiów i królestw. Teren dzisiejszej Armenii był też miejscem skrzyżowania szlaków handlowych i spotkania różnych kultur i religii.
Liczba dni:

9
Indonezja - 16 dni

Indonezja – 16 dni

Indonezja jest jednym z najciekawszych krajów świata. Istnieje od ponad 70 lat. Pomimo jednego oficjalnego języka indonezyjskiego w użyciu jest tam prawie 700 języków lokalnych.
Liczba dni:

16
Patagonia - 17 dni

Patagonia – 17 dni

Patagonia tajemnicza kraina na krańcu świat, miejsce które od zawsze fascynował i pobudzało wyobraźnie wielu ludzi. Niedostępna i dzika kraina od dawna przyciągała ludzi wielu narodowości. Patagonia dla jednych była ziemia obiecana dla innych „ziemią ostatniej nadziei”.
Liczba dni:

17
Syberia -  Bajkał  perła Syberii - 9 dni

Syberia – Bajkał perła Syberii – 9 dni

Jezioro Bajkał jest wyjątkowym akwenem pod względem biologicznym geologicznym i kulturowym. Najgłębszy i prawdopodobnie najstarszy słodkowodny zbiornik na naszej planecie. Unikalna i w większości endemiczna fauna i flora samego jeziora jak i okolic stanowi o wyjątkowej wartości przyrodniczej tego miejsca. Trudno jest opisać wyjątkowy charakter krajobrazów i natury Bajkału.
Liczba dni:

9
Zimowa wyprawa nad Bajkał 7 dni

Zimowa wyprawa nad Bajkał 7 dni

Nie sposób opisać słowami, jak wygląda Bajkał zimą. Wydawać by się mogło, że lód na jeziorze jest raczej strukturą monotonną i jednolitą. Nic bardziej mylnego! Wyprawa nad zamarznięte jezioro Bajkał to doznanie piękna oraz potęgi natury zaklętej w rozlicznych formach, kształtach i barwach lodu.
Liczba dni:

7